Hi, we are nascom

Wij bij Nascom zijn niet zoals iedereen en zijn trots op onze unieke positie tussen business en IT, met een sterke nadruk op bedrijfsintegraties. We streven ernaar om telkens op zoek te gaan naar de perfecte oplossing voor elke digitale uitdaging waar uw bedrijf vandaag tegenaan loopt. U kunt bij ons niet alleen terecht voor state-of-the-art websites, maar nog veel belangrijker, we bouwen gebruiksvriendelijke applicaties die u helpen bij het stroomlijnen van uw interne processen.

Onze missie

We zien het als onze verantwoordelijkheid om uw gebruikers op alle contactpunten van uw digitale strategie een geweldige ervaring te bieden.

Corporate websites, e-commerce platformen, in-store digitale campagnes en mobiele applicaties, wij ontwikkelen digitale ervaringen om U tegen te zeggen!

Wat we geloven

Een blijvende indruk achterlaten, dat is waar we het voor doen. We maken het persoonlijk. Door een hechte relatie op te bouwen, slagen we erin om voor al uw uitdagingen een unieke oplossing te bieden. Het behalen van uw doelstellingen wordt onze hoogste prioriteit.

Onze expertise

Ons team van knappe koppen brengt uw digitale aanwezigheid in een stroomversnelling.

Hoe we werken

Kleine teams maken van uw doelstellingen hun grootste prioriteit.

Kleine teams

Kleine teams met een groot arsenaal aan kennis en ervaring zetten hun tanden in uw project.

Klant als een partner

U kent uw business als geen ander en voorziet ons van alle kennis ter zake.

Ons proces

Van start tot finish stellen we alles in het werk om van uw project een succesverhaal te maken.

Leren

We bestuderen uw project van A tot Z zodat we zeker op dezelfde golflengte zitten. Alles duidelijk? Fantastisch! Dan gaan we aan de slag met het design. Een User Interface Specialist (UIX) beschrijft de functionaliteiten van uw project en analyseert concurrerende websites om te verzekeren dat u een stap voor bent op uw concurrenten.

Ontwikkelen

Ons getalenteerd team van designers verzamelt afbeeldingen van uitzonderlijke kwaliteit, unieke fonts, iconen en animaties die nadien worden bewerkt om naadloos aan te sluiten op de stijl van uw bedrijf. 100% tevreden met het design? Dan is het tijd voor de ontwikkelaars om alle puzzelstukjes samen te brengen.

Lanceren

Uw finale product wordt ontwikkeld vanuit een streven naar perfectie en oog voor detail. Het wordt onderworpen aan alle mogelijke testscenario’s en volledig geïntegreerd met uw bedrijfsproces.

Jochem

Jochem Holtackers

Back-end developer
jochem.holtackers@nascom.be
Raf

Raf Bruninx

Front-end developer
raf.bruninx@nascom.be
Mieke

Mieke Theuwissen

Projectmanager
mieke.theuwissen@nascom.be
Wim

Wim Vandersmissen

Back-end developer
wim.vandersmissen@nascom.be

Ontmoet de familie

Gedurende de looptijd van uw project zullen deze knappe (soms ietwat vreemde) koppen uw project op handen dragen.

Elk van hen is vloeiend in Nederlands, Engels en Emoji.

Bram

Bram Goffings

Technical lead back-end
bram.goffings@nascom.be
Christopher

Christopher Bielen

Back-end developer
christopher.bielen@nascom.be
Jan

Jan Janssen

Front-end developer
jan.janssen@nascom.be
Brecht

Brecht Ceyssens

Back-end developer
brecht.ceyssens@nascom.be
Ninja

Ninja Vandebroek

Nascom cornerstone
ninja.vandebroek@nascom.be
Kevin

Kevin Jannis

Technical lead front-end
kevin.jannis@nascom.be
Mark

Mark Gerarts

Back-end developer
mark.gerarts@nascom.be
Sanny

Sanny Verkissen

Design
sanny.verkissen@nascom.be
Stijn

Stijn De Meyere

Technical lead back-end
stijn.de.meyere@nascom.be

Véronique Dugardyn

CEO
veronique.dugardyn@nascom.be

Mathieu Cardinael

CTO
mathieu.cardinael@nascom.be

Yves Vanstraelen

COO
yves.vanstraelen@nascom.be
Domenico Romano

Domenico Romano

Sales Representative
domenico.romano@nascom.be