Wij bij Nascom zijn niet zoals iedereen en zijn trots op onze unieke positie tussen business en IT, met een sterke nadruk op bedrijfsintegraties. We streven ernaar om telkens op zoek te gaan naar de perfecte oplossing voor elke digitale uitdaging waar je bedrijf vandaag tegenaan loopt. Je kunt bij ons niet alleen terecht voor state-of-the-art websites, maar nog veel belangrijker, we bouwen gebruiksvriendelijke applicaties die je helpen bij het stroomlijnen van je interne processen.

Onze missie

We zien het als onze verantwoordelijkheid om jouw gebruikers op alle contactpunten van je digitale strategie een geweldige ervaring te bieden.

Corporate websites, e-commerce platformen, in-store digitale campagnes en mobiele applicaties, wij ontwikkelen digitale ervaringen om U tegen te zeggen!

Wat we geloven

Een blijvende indruk achterlaten, dat is waar we het voor doen. We maken het persoonlijk. Door een hechte relatie op te bouwen, slagen we erin om voor al jouw uitdagingen een unieke oplossing te bieden. Het behalen van je digitale doelstellingen wordt onze hoogste prioriteit.

Hoe we werken

Kleine teams maken van je digitale doelstellingen hun grootste prioriteit.

Kleine teams

Kleine teams met een groot arsenaal aan kennis en ervaring zetten hun tanden in je project.

Klant als een partner

Je kent je eigen business als geen ander en voorziet ons van alle kennis ter zake.

Ons proces

Van start tot finish stellen we alles in het werk om van uw project een succesverhaal te maken.

Leren

We bestuderen je project van A tot Z zodat we zeker op dezelfde golflengte zitten. Alles duidelijk? Fantastisch! Dan gaan we aan de slag met het design. Een User Interface Specialist (UIX) beschrijft de functionaliteiten van je project en analyseert concurrerende websites om te verzekeren dat je een stap voor bent op je concurrenten.

Ontwikkelen

Ons getalenteerd team van designers verzamelt afbeeldingen van uitzonderlijke kwaliteit, unieke fonts, iconen en animaties die nadien worden bewerkt om naadloos aan te sluiten op de stijl van jouw bedrijf. 100% tevreden met het design? Dan is het tijd voor de ontwikkelaars om alle puzzelstukjes samen te brengen.

Lanceren

Je finale product wordt ontwikkeld vanuit een streven naar perfectie en oog voor detail. Het wordt onderworpen aan alle mogelijke testscenario’s en volledig geïntegreerd met jouw bedrijfsproces.

Raf Bruninx

Raf Bruninx

Front-end developer
raf.bruninx@nascom.be
Mieke Theuwissen

Mieke Theuwissen

Projectmanager
mieke.theuwissen@nascom.be
Wim Vandersmissen

Wim Vandersmissen

Back-end developer
wim.vandersmissen@nascom.be
Bram Goffings

Bram Goffings

Technical lead back-end
bram.goffings@nascom.be

Ontmoet de familie

Gedurende de looptijd van je project zullen deze knappe (soms ietwat vreemde) koppen jouw project op handen dragen.

Elk van hen is vloeiend in Nederlands, Engels en Emoji.

Christopher Bielen

Christopher Bielen

Back-end developer
christopher.bielen@nascom.be
Jan Janssen

Jan Janssen

Front-end developer
jan.janssen@nascom.be
Brecht Ceyssens

Brecht Ceyssens

Back-end developer
brecht.ceyssens@nascom.be
Ninja Vandebroek

Ninja Vandebroek

Nascom cornerstone
ninja.vandebroek@nascom.be
Kevin Jannis

Kevin Jannis

Technical lead front-end
kevin.jannis@nascom.be
Mark Gerarts

Mark Gerarts

Back-end developer
mark.gerarts@nascom.be
Sanny Verkissen

Sanny Verkissen

Design
sanny.verkissen@nascom.be
Stijn De Meyere

Stijn De Meyere

Technical lead back-end
stijn.de.meyere@nascom.be
Yves Vanstraelen

Yves Vanstraelen

COO
yves.vanstraelen@nascom.be